186565

PARTI FICKUR, 10 st, bla silver, olika märken bla Omega, Viking, Elgin. Sent 1800-tal till 1900-talets första hälft.

Diam 4,5-5,5. Fyra klockkedjor medföljer.

Slitage, några med skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK