187039

FAT, 4 st, tenn, 1700-1800-tal.

Bl a Carl Jacob Lemon, Stockholm, 1818. Nicolaus Justelius, Eksjö, 1819. Diam 22-41.

Slitage, repor, bucklor, lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK