MATBORD, 1800-tal.

MATBORD, 1800-tal.

Mahongy. Runt med fällbar skiva och 4 raka ben varav ett utfällbart. Diam 109, h 76.

Förstärkningar, repor, skiva med fläckar.

Lähtöhinta
5 000 SEK