SOFFA, “Florett nr 150” samt STOLAR, ett par, AB Bröderna Wigells stolfabrik.

Soffa, l 135. Rödbok med teakfanerad sits och ryggböjning.

Bruksslitage, soffa med vits slitage på sitsen.

Lähtöhinta
1 500 SEK