BESTICK, 74 st, silver, Polen, 1900-tal.

12 bordsgafflar, 12 matknivar, 12 matskedar, 10 tårtgafflar, 12 teskedar, 12 kaffeskedar, 2 syltskedar samt 2 tårtspadar. L 11-25.

Bruksslitage. En av gafflarna endast snarlik.

Lähtöhinta
4 500 SEK