BESTICK, 70 delar, Tyskland, 1900-tal.

10 matgafflar, 8 matknivar, 12 matskedar, 12 fiskgafflar, 12 fiskknivar, 9 tårtgafflar, 3 teskedar. L 14-26.

Monogram. Slitage. Vissa knivblad lösa. 4 snarlika knivar medföljer.

Lähtöhinta
6 000 SEK