MATSERVIS, 34 delar, flintgods, "Willow", Gustavsberg.

10 mattallrikar, 18 djupa tallrikar, 1 såssnipa, 1 tillbringare, 3 serveringsfat samt 2 serveringsskålar. 8 mattallrikar av liknande modell från Rörstrand.

Smärre nagg. Krackelyr samt missfärgningar.

Lähtöhinta
1 000 SEK