BRODERAD TAVLA, siden, Signerad A.F.S. P.L.R, 1800-talets första hälft.

Benvit siden med polykroma broderier föreställande blommor i korg. Inramad. Bildstorl 17 x 21.

Slitage, fläckar, missfärgningar och avfärgningar. Senare ram.

Lähtöhinta
1 000 SEK