STOLAR 12 st, Gustaviansk stil, IKEA, 1900-tal.

Ikea serien Fresta. Kannelerade ben. H-kryss, genombruten ryggbricka.

Slitage. Fläckar. Bräckage.

Lähtöhinta
8 000 SEK