Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

PARTI MYNT OCH MEDALJER, 15 st, mest silver, Sverige, Belgien, Danmark, USA, 1700-1900-tal.

Bla 2 st 1/3 silverriksdaler 1776 resp 1789 resp 1 silverriksdaler 1781. 6 st one dollar 1879-1923. "Centenaire de la Mort de Napoleon", "Ludvig Holberg" 1884.

Cirkulationsslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK