KLAFFBORD, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

Betsad björk, svängda ben. Brickmärkt. L 61, b 24-76, h 66.

Smärre slitage. Mindre skada på en klaff.

Lähtöhinta
1 200 SEK