PARTI KERAMIK, 6 delar. Kina, 1800/1900-tal.

Vas i oxblodsglasyr, H 23
Skålar, 3 stycken, diam. 11,5
Bojaner, 2 stycken, H 9 resp. 13

Nagg, sprickor etc.

Lähtöhinta
1 500 SEK