Carl Hedelin

(Ruotsi, 1861-1894)
Carl Hedelin
(Ruotsi, 1861-1894)

CARL HEDELIN, akvarell. Sign.

Människor i sanddyner. Bildstrl 18 x 27,5.

Lähtöhinta
1 500 SEK