SKOLBÄNK och STOL, 1800-tal.

SKOLBÄNK och STOL, 1800-tal.

Ådringsmålad. Genombruten dekor på ben. L 47, B 41, H 79. Stolen senare.

Lås saknas, Renoverad, Bemålad, Slitage, Ristad på locket insida.

Lähtöhinta
3 000 SEK