197072

KARAFFER, 2 st, 1800-tal.

KARAFFER, 2 st, 1800-tal.

Spiralformad karaff samt en med pumpaformad nederdel. H 30 samt h 20.

Inre beläggningar. Smärre slitage.

Lähtöhinta
800 SEK