VASER, 2 st, keramik, "Grazia", Stig Lindberg Gustavsberg.

Utvikt mynning resp indraget liv. Målad silverdekor med blomstermotiv. H 14,5-19,5. Proveniens: Sven Jonsons samling.

Smärre slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Proveniens: Sven Jonsons samling.

Lähtöhinta
1 500 SEK