SKÄRMMÖSSOR o TYGMÄRKEN, 1900-tal.

2 st skärmmössor, vit/svart o blå/svart, båda med märke med tre fartyg i guld på blå botten. 6 par axelklaffar (4 par SB, 1 par KB, 1 par med eklöv och samma märke som mössorna). löst mössmärke med samma märke som mössorna. 7st lösa tygmärken från olika räddningstjänster bla Vansbro, Kungsör o Ånge.

Slitage. Smuts.

Lähtöhinta
1 000 SEK