Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:

BARSKÅP, Kina, 1900-tal.

BARSKÅP, Kina, 1900-tal.

Rik skuren dekor av bl a figurscener. Dörrar samt uppfällbar skiva med bakomliggande barinredning. L 81,5, b 40, h 97.
Lös barhylla. L 159, b 25.

Slitage, skav samt sprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK