TRENCHCOAT, Burberry, dammodell, 1900-talets mitt/ tredje kvartal.

Bomull/polyester.
Svart dubbelknäppt trenchmodell med foder i den klassiska burberry-rutan. Ca strl 38.

Omarbetad/ändrad. Nedlagd fåll samt utlagd genom isättning i ärmhålet/sidsöm. Bruksslitage.

Lähtöhinta
800 SEK