BESTICK, 68 st, silver, 1912-33. Tot vikt ca 2398 gr.

Modell Gammelfransk. Matskedar 12 st, bordsskedar 8 st. Matgafflar 12 st, bordsgafflar 12 st samt dessertgafflar 12 st. Märkta C.L. 12 kaffeskedar i modell Svensk Spets medföljer.

Smärre repor och slitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK