Frans Hals

(Holland, 1582-1666)
Frans Hals
(Holland, 1582-1666)

FRANS HALS, efter, olja på duk. Omkring 1800.

Mansporträtt. 74 x 61.

Skador och slitage. Retuscheringar.

Lähtöhinta
5 000 SEK