MATGRUPP, 7 delar. Ek, Louis XVI-stil. 1910-tal.

Rektangulärt bord med rundade hörn, utdragbart med utdragsskivor i två steg, stödben infällda under skivan. Stolarna med stoppad ryggbricka och sits. L 138, tot längd 414, b 104, h 78.

Slitage, vattenring på bordsskivan. Ett par stödben saknas. Stol med lagning

Lähtöhinta
3 500 SEK