ELISABETH ARKWRIGHT, olja på duk, 1800-tal, sign.

Trohetsmotiv, föreställande sittande man med hund och bedjande kvinna. 97x143.

Smärre krackelyrer, smärre slitage och lagning.

Lähtöhinta
10 000 SEK