202555

SKÅL, glas, "Ariel", Jan Johansson, Orrefors, sign.

Dekor i blått och genomskinligt glas. Sign "Orrefors Ariel Nr. 377-E7 Jan Johansson", Diam 17, H 12.

Smärre slitage och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK