Taide Grafiikka
20297
Gustav Croner
(1889-1962)
Croner, gustav, etsningar, 2 st, sign

CRONER, GUSTAV, etsningar, 2 st, sign.

"London", dat -38, bildstrl. 15x15, resp skogsväg, sign. i form av upphöjt tryck, bildstrl. 30x23.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK