LJUSKRONA, oscariansk, sekelskiftet 1800/1900-tal. H 90.

Behängd med stavprismor och margueritter. 10 ljusarmar, 5 lamparmar.

Smärre slitage, glasmanschett trasig, samt några lösa prismor (finns i kuvert).

Lähtöhinta
6 000 SEK