PARTI DOCKOR samt MINIATYRMÖBLEMANG. Japan. 1900-talets första hälft.

Dockor 7 st. Siden, papier-mache, samt miniatyrmöblemang. 14 delar. Lack. H. 21/11.

Slitage.

Lähtöhinta
10 000 SEK