FÅTÖLJ MED FOTPALL, "Contour", Alf Svensson, Studio Ljungs industrier, Malmö, formgiven 1955.

Svarta metallben. Filttyg resp skinnklädsel.

Slitage, fåtölj med tygskador.

Lähtöhinta
1 000 SEK