Louis Legrand

(Ranska, 1863-1951)
Louis Legrand
(Ranska, 1863-1951)

LOUIS LEGRAND, torrnål, 2 st. Sign och numr.

"Lawn Tennis", 1911. 16 x 21. "Le Tub", 1909, monogramsign. 21 x 14. Utgivna av Gustave Pellet, Paris. Oramade.

Veck. Slitage. Gulnade. Oramade.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

87. Hans Hedberg, a faience sculpture of a pear, Biot, France.
Lähtöhinta
35 000 - 40 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK