206837

BRICKA, teak. Jens H Quistgaard, Danmark, 1950-tal

Modell 801. Elliptisk form med handtag, sarg längs del av brickan. Brännmärkt '...TEAK, DANMARK, IHQ'. L 68.

Smärre repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK