207233

FICKUR MED KLOCKKEDJA, 18 K guld, omkring sekelskiftet 1900. Kedjans vikt 14 gr.

Sk savonettur. Diam 5,5. Klockkedja l 24.

Slitage, repor, monogramgravyr, klockkedjans karbinhake utbytt och av gulmetall.

Lähtöhinta
4 800 SEK