208128

VÄGGPENDYL, lodregulator, nyrenässans, sent 1800-tal.

Fanerad med valnöt, svärtade detaljer, krönt med antikiserande porträtt i relief. H 126, b 37. Lod finns. Nyckel finns.

Smärre slitage, mindre fuktskador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK