SERVERINGSVAGN, JH Fabrikerna, Sävsjö. 1950-tal.

Stämpelmärkt. Från JH Fabrikerna, Sävsjö, made in Sweden. Två brickor, underrede på hjultrissor. Vagnen kan fällas ihop. H 70, diam 52.

Slitage. Smärre fläckar.

Lähtöhinta
1 200 SEK