BORDSLAMPA, porslin, jugend, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

Blomdekor. H 31,5.

Borrad. Ursprungligen vas. Fläckar, slitage. Nagg vid borrhålet.

Lähtöhinta
1 200 SEK