209522

PARTI LÅS, 5st, samt GÅNGJÄRN, järn. 1700-1800-tal.

Olika modeller lås, två med nyckel. L 12-29.
Delar av två snarlika gångjärn. L 29 resp 30.

Delar saknas. Slitage och skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK