FÄLTTELEFON, 1900-tal.

FÄLTTELEFON, 1900-tal.

Telefon i läderetui. På etuiet plackett med dedicering: 'K. E. Ullerfors 60pr, Personalen på SJ Balt'. H 23.

Slitage.

Lähtöhinta
800 SEK