DUBBELKAROTT SAMT SERVERINGSKASTRULL, nysilver, AG Dufva, tidigt 1900-tal.

Karott med dekor av bandstav, handtag på locket, diam 20, kastrull med svarvat trähandtag och lockknopp iform av pinjekotte, diam 17,5.

Slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK