CHIFFONJE, Karl Johan, 1800-talets mitt.

Masurbjörk bl a. Klaff med bakomliggande skrivinredning. Nycklar. L 114, B 49, H 125.

Slitage, renoverad.

Lähtöhinta
1 500 SEK