213041

BORDSUR MED SPELDOSA, nyrenässans. Junghans, Leipsic, Tyskland. 1900-talets början.

Ek med mässingsbeslag. I locket speldosa. Tre musikskivor medföjer. H 30. Nyckel finns.

Slitage. Skador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK