PARTI KONST, 2 delar. Okända konstnärer, olja på duk samt papp-pannå. Sign. o dat.

Fartyg i hamn, sign. F.H, 95, 22x26, samt skepp på hav, sign. Bejou -12, 25x33.

Ytsmuts samt få fläckar.

Lähtöhinta
1 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme