FERNANDEZ ARMAN, skulptur, brons, sign och numr 104/200.
"Fragment de Visage". Monterad på plexiglasställ. Tot h 30.
Mindre slitage. Möjligen mindre stötskada. Sockeln med lagning och nagg.
Alkuperä - Provenienssi
Inköpt Galleri GKM, Malmö.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Lähtöhinta
10 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin