Fernandez Arman

(Ranska, 1928-2005)
Fernandez Arman
(Ranska, 1928-2005)

FERNANDEZ ARMAN, skulptur, brons, sign och numr 104/200.

"Fragment de Visage". Monterad på plexiglasställ. Tot h 30.

Mindre slitage. Möjligen mindre stötskada. Sockeln med lagning och nagg.

Alkuperä - Provenienssi

Inköpt Galleri GKM, Malmö.

Lähtöhinta
10 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet