21473
TIDNINGSSTÄLL, engelsk stil, sent 1900-tal.
TidningsstÄll, engelsk stil, sent 1900-tal.

Mahogny, lätt utsvängda sidor, två fack. L 38, b 23, h 45.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
400 SEK