OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, olja på duk.

Ruinlandskap med figurer och fartyg. Kopia efter Claude le Lorrain. 50 x 75.

Mindre krackeleringar. Lagningar. Retuscher.

Lähtöhinta
6 000 SEK