BORD, barock, 1700-tal.

BORD, barock, 1700-tal.

Ek. Skiva med intarsia. Låda i sargen. Kopplade raka, avsmalnande ben, klotfötter. L 96, b 65, h 74.

Sprickor. Skador.

Lähtöhinta
8 000 SEK