Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

BORD, barock, 1700-tal.

BORD, barock, 1700-tal.

Ek. Skiva med intarsia. Låda i sargen. Kopplade raka, avsmalnande ben, klotfötter. L 96, b 65, h 74.

Sprickor. Skador.

Lähtöhinta
8 000 SEK