RÖKELSEKAR samt FIGURIN, porslin, Kina, 1800-tal.

Rökelsekar med två figurer, H 5.
Figurin med mönstrade kläder, H 17.

Slitage. Sprickor. Karet med lagning och nagg. Figurinen har skadade fötter.

Lähtöhinta
1 200 SEK