Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Olle Nordberg

(Ruotsi, 1905-1986)
Olle Nordberg
(Ruotsi, 1905-1986)

OLLE NORDBERG, olja på pannå, sign.

Interiör. 27 x 45. Bok "Olle Nordberg, en nordisk faun" av Hans Lidman medföljer.

Krackelyr. Smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet