Ture Sjölander

(Ruotsi, Syntymävuosi 1937)
Ture Sjölander
(Ruotsi, Syntymävuosi 1937)

TURE SJÖLANDER, serigrafi, sign. o dat. - 77. Numr. 78/250.

Föreställande en TV-skärm med ABBA. Bildstrl. 48x66

Lähtöhinta
2 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet