CLUBSOFFA, 1930/40-tal.

CLUBSOFFA, 1930/40-tal.

Brun skinnklädsel. Träben. L 190.

Smärre hål. Skador. Delvis senare klädsel.

Lähtöhinta
3 000 SEK